Kutná Hora 603 829 590
Nymburk 736 113 021
Benešov 605 222 726
SMLUVNÍ OPRAVNA POJIŠŤOVEN .:. VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD
Úvod
Certifikáty
Autoskla
Fólie na skla
Střešní okna
Leštění světel
Opravy autoskel
Bezpečnostní značení
Bezplatná výměna
Kontakty
Vinfoto

Autoskla

Poškození čelního skla je vždy nepříjemná záležitost. V případě silniční kontroly Vám hrozí nejen pokuta, ale i odebrání technického průkazu. Neriskujte a získejte s námi čelní sklo BEZ PLACENÍ.

Jsme smluvní partner pojišťoven poskytujících pojištění vozidel a jako takoví jsme kompetentní k likvidaci pojistných událostí z povinného ručení a připojištění autoskel. Pokud nám dodáte potřebné doklady, jednání s pojišťovnami za Vás vyřídíme a výměnu poškozeného skla provedeme BEZ PLACENÍ.

Nabízíme odbornou montáž čelních, bočních a zadních skel na tyto typy vozidel:
- osobní automobily
- nákladní automobily, kamiony
- autobusy
- zemní stroje

Montujeme kvalitní skla do všech typů vozidel a to za příznivé ceny. Položky, které naše sklady neobsahují, jsme schopni z 90% případů zajistit do druhého dne. Naše dlouholeté zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce.

V případě zájmu jsme schopni Vám zpracovat nabídku Vámi poptávaného sortimentu skel včetně dodacích a platebních podmínek. Firmám s větším počtem automobilů nabízíme množstevní slevy.

Mobilní montáže
V případě potřeby je možné provést výměnu autoskla přímo u Vás v dílně nebo v garáži, ale pouze při příznivém počasí.

Záruka na autoskla
Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je v délce 24 měsíců a je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost, jakost. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Na montáž autoskla v našem servise poskytujeme dále záruku na těsnost a to rovněž v délce 24 měsíců. V případě použití starších, nebo původních dílů při montáži skla nelze poskytnout záruku na těsnost. V případě zpracování zboží, které leží mimo dosah našeho vlivu, nemůžeme za zboží převzít záruku. Záruka se rovněž nevztahuje na poškození zboží během přepravy, kterou neposkytla naše firma.