Kutná Hora 603 829 590
Nymburk 736 113 021
Benešov 605 222 726
SMLUVNÍ OPRAVNA POJIŠŤOVEN .:. VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD
Úvod
Certifikáty
Autoskla
Fólie na skla
Střešní okna
Leštění světel
Opravy autoskel
Bezpečnostní značení
Bezplatná výměna
Kontakty
Vinfoto

Fólie na skla

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů a které vynikají nejlepšími optickými a technickými vlastnostmi.. Mimořádně odolná tvrzená povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek i v zimě.

Folie ani po letech netvoří bublinky ani prasklinky,neloupe se a je barevně stálá díky své dokonalé ochraně proti UV i tepelnému záření.Při slunečných dnech oddalují tyto fólie přehřátí interiéru a věcí v automobilu, zabraňují přímému přehřívání lidského organismu a následným případným zdravotním problémům.
V nabídce máme několik stupňů zatmavení a široký výběr odstínů fólie.


Orientační vzorník tónování autoskel:

Díky své vysoké UV ochraně folie zabraňují také vyblednutí interiérů vozů k čemuž postačují i světlejší typy folií.Tmavší odstíny fólií pak zamezují průhledu do prostoru dodávek,pick-upů, ale i osobních automobilů, přičemž snižují riziko možnosti vloupání do vozu a zvyšují soukromí. Folie zlepšuji vzhled Vašeho vozu.

Samozřejmě kromě těchto vysoce kvalitních autofólií je pro perfektní vlastnosti a dlouhou životnost nutná bezchybná odborná instalace.Naši technici specializující se na instalaci autofólie jsou specielně školeni a mnohaletá praxe v oboru, stovky montovaných vozidel i vysoká kvalita autofolie zaručují dokonalé a mnoho let sloužící zatmavení skel Vašeho vozidla.

Folie se instalují na vnitřní stranu skel bez nutnosti demontáže autoskla.Doporučujeme používat výhradně homologované typy fólií!


Atesty k foliím 1

Atesty k foliím 2

Atesty k foliím 3

Osvědčení vydávané ke každému vozu s namontovanou folií.


Osvědčení